Instagram Türk Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram Türk Gerçek Takipçi Satın Al
Instagram Türk Gerçek Takipçi Satın Al.

Instagram Türk Gerçek Aktif Takipçi Satın Al

Instagram Türk aktif takipçi satın almak istiyorsanız, sizin için belirlediğimiz paketlerimizin özelliklerinden hemen bahsetmek gerekirse, Türk takipçiler genel olarak butik gibi ticari hesaplara cazip gelmektedir ya da takipçi satın aldığını belli etmemek adına yapılan takipçi satın alma işlemleridir.

Diğer takipçi satışı yapan ajansların paketlerine de göz attıysanız, organik aktif Türk takipçiler veya ciddi alıcı gibi görüldüklerine rastlamışsınız ama malesef Instagram Türk takipçileri bu şekilde sanıldığı gibi değildir.

Yakın geçmişe dönüp baktığımızda daha kaliteli ve gerçekten dönüşümle sonuçlanıyordu ve etkileşim sağlanabiliyordu.

Özellikle bir kaç sene öncesi itibariyle Türk takipçi paketleri tüm ajanslarda fake hesaplar ve yaş ortalaması düşük kullanıcılardan oluşmaktadır.

Instagram Türk takipçi satın aldığınızda, profillerin gerçek sahipleri vardır. Bu nedenle paylaştıklarınız o kullanıcıya hitap etmiyorsa ve ilgilerini çekmeyen bir profil olduğunu anladıklarında takibi bırakabilirler. Genellikle %30-40 civarında takibi bırakmaktadır.

Websitemiz üzerinden size uygun olan Türk takipçilerini inceleyerek ya da size hitap etmiyorsa konu altında yorum yaparak ve ya iletişim sayfamızdan editörlerimize ulaşarak irtibata geçebilirsiniz.

3 thoughts on “Instagram Türk Gerçek Takipçi Satın Al”

  1. admin

    Konu içerisinden bir alıntı: Yakın geçmişe dönüp baktığımızda daha kaliteli ve gerçekten dönüşümle sonuçlanıyordu ve etkileşim sağlanabiliyordu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir